El Terminali Teknik Servis Hizmetleri
+90 (216) 450 67 67
El Terminali Teknik Servis Hizmetleri
+90 (216) 450 67 67

M3 Mobile Black

SKU: M3 Black Category: Tag:
Açıklama
Ek bilgi

M3 Mobile Black El Terminali Servis Tamir ve Yedek Parça. M3 Mobile El Terminalleri bakım ve onarım hizmetleri. Yıllık bakım anlaşması ve teknik destek.

El terminali ve tüm mobil bilgisayarlarınızın arıza ve onarım süreçlerinde kurumsal hizmet alarak , arızalanan cihazlarınızın garanti verilen süre içerisinde onarımları tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. 16 yıllık bilgi birikimi ve sektör deneyimi ile teknik ekip olarak, ihtiyaca uygun şartlarda hızlı, verimli ve düşük maliyetler ile sizlere hizmet vermeyi ve sizlerin güvenini kazanarak bu yolda ilerlemeyi hedefledik. Tüm teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilmek için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir veya iletişim adresimize ürünlerinizi firma bilgileriniz ile gönderebilirsiniz.

Destek Almak için Bizimle İletişime Geçin
M3 Black, windows CE işletim sistemine sahip olduğundan bütün yazılımlara uygundur. 1Ghz işlemci, 512MB ram ve 8GB dahili hafıza ile sorunsuz bir şekilde programları çalıştırabilir. 1D barkodları okutabilmektedir. M3 Black, depo vb yerlerde kullanım için uygundur.


Cpu: 1ghz İşlemci

Os:Windows Mobile 6.5
Ram:512 Mb
Rom:1 Gb
Ekran Büyüklüğü: 3.5 İnch
Barkod Okuyucu:Lazer
Bluetooth: Var
Wlan: Var
Gsm/Gprs/Edge :Opsiyonel
Ip Seviyesi:Ip 67
Klavye:Alfanumerik
Batarya: 3400 Mah
Cradle:İçerir
Beton Zemin Düşme Mesafesi : 2 Metre

kablosuz-iletisim

3G

marka

M3,M3

isletim-sistemi

Windows CE

barkod-okuyucu

1D