Hakkımızda

El Terminali Servis

Hakkımızda?

_

2011 yılında kurulan Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş , OT/VT (otomatik tanımlama ve veri toplama) ve Baskı çözümlerinde Satış ve sonrası teknik servis hizmetleri sağlayan, firmaların iş süreçlerini kurumsal çözümlerle destekleyen bir teknoloji firmasıdır. Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş Zebra, Soti, Extreme Networks, Epson gibi teknoloji firmalarının sahadaki çözüm ortağı olarak müşterilerine en üst seviyede ürün, destek ve hizmet sağlayıcısıdır.

Zenith Bilgi Teknolojileri; TSE Hizmet Yeterlilik ve ISO9001 ve Zebra yetkili servis hizmet belgesine sahiptir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

11Yıllık Deneyim
4Marka Çözüm Ortağı
20+Kişilik Uzman Teknik Kadro

EL TERMİNALİ SERVİS

Neler Yapıyoruz?

Alanlarında Sıte survey ölçümü , Access Point kurulumu, Mobil El terminali, Barkod yazıcı, Barkod okuyucu, Endüstriyel Tablet ve giyilebilir çözümler tarafında ürünler sunarak projelerde doğru ürün konumlandırılmasıyla operasyonun hatasız, sürdürülebilir olmasını sağlamaktayız.

Eski kullanılan altyapı ve mobil cihazların değişimini sağlayarak, Android kurumsal çözümlere geçişi sağlıyoruz.

Ofis alanlarında printer ve fotokopi parkurunuzdaki ürünlerin baskı/enerji giderlerinizi minimuma indirmek için kiralama ve kopyabaşı hizmetleri ile yönetilebilir baskı çözümleri sunuyoruz. Bunların tamamı için baskı güvenliği alanında çözümler üreterek verimliliğin yanı sıra siber güvenlik sağlıyoruz

İhtiyacınız olan (Toner, kartuş,Etiket, ribon) sarf malzemelerinizi orijinal olarak sağlıyor ve tamamı için baskı adet/metre garantisi veriyoruz.

odul 1
odul 2
zebra haber 1
zebra haber 2
HomeKurumsalHemen AraContact