Üretim Bölümü Çözümleri

zebra uretim bolumu cozumleri

ADAPTE OLUN VE GELİŞİN

Üreticilerin, günümüzün piyasa ortamında rekabet edebilmeleri için, gelişmiş kalite, daha hızlı döngü süreleri ve daha fazla görünürlük ve esnekliğin yanı sıra yasal düzenlemelere uyum sağlamaları gerekmektedir. Zebra’nın üretim teknolojisi çözümlerinin, üreticilerin daha çevik olmasına, üretim bölümü performansını optimize etmesine ve piyasadaki değişiklikleri benimsemesine yardımcı olmak adına daha fazlasını görmelerine, bilmelerine ve yapmalarına izin vermesinin nedeni de budur.

Üreticiler, Zebra’nın yazdırma, barkod okuma, RFID okuma, konumlandırma ve mobil bilgisayar teknolojilerindeki 50 yıldan fazla liderlik deneyimi sayesinde, üretim bölümü teknolojisi çözümlerimizden oluşan geniş portföyümüzün performansına tam anlamıyla güvenebilirler.

Takip ve tespit (track and trace) çözümlerinden, kapsamlı veri okumanın getirilerinden ve öngörücü analizlerden faydalanarak üretim bölümünde üretkenliği artırın. Süreçleri birleştiren ve zekayı koordine eden yazılım platformlarına erişin. Zebra’nın üretim bölümü teknolojisi çözümleri, günümüzün piyasa ortamında hem şimdi hem de gelecekte rekabet edebilmek için ihtiyacınız olan çevikliği sunar. Daha fazlasını görün. Daha fazlasını bilin. Daha fazlasını yapın.

zebra uretim bolumu cozumleri 1

İZLENEBİLİRLİK

RAKİPSİZ İZLENEBİLİRLİK İÇİN TAKİP VE TESPİT ÇÖZÜMLERİ

Her varlığın, her yerden, neredeyse gerçek zamanlı olarak konumunu, tanımını ve değerlendirmesini yapın. Zebra’nın takip ve tespit (track and trace) çözümleri sayesinde varlık kullanımını optimize edin, verimliliği en üst düzeye çıkarın ve yasal düzenlemelere uyum sağlayın.

VARLIK VE TESİS YÖNETİMİ

VERİMLİ ÜRETİM VARLIĞI YÖNETİMİ

Tesislerde ve dünyanın her tarafında döngü sürelerini azaltmak, cihaz yönetimini geliştirmek ve görünürlüğü artırmak adına Zebra’nın mobil barkodlu varlık takibi ve RFID teknolojisi ile üretim bölümündeki varlık yönetimini düzene sokun.

zebra uretim bolumu cozumleri 2
zebra uretim bolumu cozumleri 3

KALİTE GÜVENCESİ

YARI MAMUL ÜRÜNLERDE GELİŞME

Sensör etiketleri, okuyucular ve makine vizyonu sayesinde sorun ve verimsizliklerin saptanmasına ve izole edilmesine yardımcı olmak, hizmet kesinti süresini azaltmak ve üretkenliği daha hassas bir şekilde artırmak üzere üretim bölümünde kalite güvencesini geliştirin.

HomeKurumsalHemen AraContact