Yazılım Çözümleri

Zebra el terminallerinin ve çözümlerinin sağladığı yazılımlardır. Zebra’nın sunmuş olduğu yazılım çözümleri ile Zebra cihazlarınızdan maksimum verimliliği sağlayabileceğiniz gibi, cihazların tümünü bir arada kullanabilir, iş ortamınıza ve özel uygulamalarınıza entegre edebilirsiniz. Zebra cihazlarınızın konfigürasyon, bakım ve yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Perakende mobil ödemeleri etkinleştirebilirsiniz. Zebra cihaz ve yazılımlarını birlikte kullanarak stoklarınızı ve envanterlerinizi yönetebilirsiniz.

İşte kuruluşlara muazzam kolaylıklar sağlayan  Zebra DNA çözümleri

mobility dna

Zebra, el terminallerini tam bir kurumsal çözüme dönüştermek için Mobility DNA yazılımını geliştirdi. Mobility DNA yazılımı gerçekten yeni bir el terminali ve mobil bilgisayar deneyimlemenizi sağlar.

Mobil DNA’nın benzersiz yazılım ekosistemi, dünyanın en popüler tüketici ekosistemi olan Android™’i kurumsal kullanıma hazır bir güce dönüştürür. Böylece diğer kurumsal mobil platformlarda karşılaşılan sorunlar ortadan kalkar ve operasyonlar verimlilik kazanır, uygulama yönetimi kolaylaşır, entegrasyon sorunsuz ve operasyonlar çok verimli hale gelir.

BENZERSİZ ÜRETKENLİK
Çalışanlar farkı hemen görürler. Android’in tanıdık arayüzünde eğitim hızlıdır. Benzersiz iş araçlarıyla iletişim engelleri ortadan kalkar, bağlantılar sorunsuzca gerçekleşir ve işbirliği düzene girer. Güçlü verimlilik araçları sayesinde günlük işler daha hızlı ve kolay hale gelir.

DAHA KOLAY YÖNETİM
Üstün güvenlik, daha fazla erişim, merkezi yönetim ve gerçek zamanlı izlenebilirlikle mobil platformunuzun kontrolünü geri kazanın. Mobil DNA, üstün kontrol için Android’i kurumsal sınıf özelliklerle güçlendirir. Sonuç, daha iyi konuşlandırma yönetimi, daha hızlı sorun giderme ve optimum çalışma süresidir.

DAHA KOLAY ENTEGRASYON
Kurumsal mobil uygulamaları kolaylıkla geliştirin; hata ve gecikme risklerini azaltmak için Android İşletim Sisteminden faydalanın. Mobil DNA ile süreleri kısaltmak ve sorunsuz uygulama ve yeni ve eski altyapılarda kesintisiz işletim sistemi entegrasyou ile güveni artırmak mümkündür

DATACAPTURE DNA

DataCapture DNA barkod okuyucu yazılımı, Zebra veri yakalama cihazlarını sektörün en iyisi ve en kolay kullanıma sahip cihazları haline getirmeye yardımcı olur.

DataCapture DNA, Zebra barkod okuma deneyiminin tamamını basitleştiren genetik koddur. Sonuç, yalnızca veri toplama cihazlarımızın sektörün en iyisi olmasını değil, aynı zamanda en kolay kullanılabilir olmasını da sağlayan yenilik odaklı performans demektir. Entegrasyondan konuşlandırmaya ve yönetime, Zebra karmaşıklığı tamamen ortadan kaldırdı. Zebra veri toplama cihazları daha fazlasını yapan ve yarının zorluklarını bugün çözen güçlü araçlara dönüşür.

BENZERSİZ YÖNETİLEBİLİRLİK
Uzaktan yönetim araçları, bilişim IT ekiplerine filoları işletme çapında zahmetsizce kurmaları ve kontrol etme kolaylığı ve kontrolünü sunarak toplam sahip olma maliyetini düşürür. Buna izlenebilirlik araçlarını eklediğinizde işletmeler veri toplama cihazlarının performansını ve çalışma süresini arttırarak yatırım geri dönüşlerini arttıracak gerçek zamanlı analizlere sahip olur.

YENİLİKTEN GÜÇ ALAN PERFORMANS
DataCapture DNA’nın özellikleri sayesinde sürekli ve tutarlı bir şekilde en yüksek düzeyde cihaz performansı elde edebilir ve böylece çalışan verimliliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Teknolojiler, barkod okumanın ötesine geçerek yarının sorunlarını bugünden çözerek işletmelerin bir adım önde gitmesini sağlıyor.

DAHA KOLAY UYGULAMA GELİŞTİRME
Zebra, tüm önemli işletim sistemlerinde geliştirme süresini azaltmak üzere geliştiricilerin Zebra veri toplama cihazlarını daha hızlı ve daha kolay bir şekilde entegre etmelerine imkan tanıyan bir yazılım araçları süiti sunar.

datawedge

DATAWEDGE
Zaman alıcı, yüksek maliyetli programlamaya gerek kalmadan Zebra Android cihazlarla yakalanan verileri kolaylıkla uygulamalarınza entegre edin

Şimdi artık Zebra Android mobil bilgisayarlarınızla yakalanan verileri kurumsal uygulamalarınıza tüm Zebra Android mobil bilgisayarlar için kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır olan Android için DataWedge uygulamasını kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde, üstelik kod yazmadan entegre edebilirsiniz. Zebra’nın Android mobil cihazları ile bağlı çevre birimlerdeki herhangi bir veri yakalama kaynağından gelen bilgiler gerektiği gibi formatlanarak, herhangi bir programlama ya da mevcut uygulamalarda bir değişiklik yapılmadan doğru uygulamalara aktarılır.

Sonuç? Veri yakalamayı otomatik hale getiren, çalışan verimliliğini artıran ve Zebra Android mobil bilgisayarlarınızın değerini maksimize eden, üstelik bunları görülmedik bir hızla yapan, son derece ekonomik uygulamaları başlatabilirsiniz. “Android için DataWedge ile, Zebra Android cihazlarınızın veri yakalama gücünü hemen şimdi artırın.”

device diagnostics

DEVICE DIAGNOSTICS – CİHAZ TANILAMA
Zebra mobil bilgisayarların kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarın

Kullanıcılarınız Zebra mobil bilgisayarlarıyla sorun yaşadığında, sorun genellikle, kesilen bir kablosuz bağlantıyı yeniden başlatmaktan, gerekli belleği boşaltmak için yeniden başlatmaya yerinde çözülebilen basit bir sorundur. Ancak, bu basit çözülebilecek sorunları açığa çıkarmanın bir yolu olmaksızın, cihazlar sık ​​sık Zebra Onarım Merkezine geri gönderilir; sorun olmadığı sonucuna varılır. Zebra OneCare destek programı kapsamında depo hizmetlerinin masraflarını karşılansa bile, bu durumun kuruluşunuza maliyeti yüksektir. Dışarıda sahada ve içeride tesisinizdeki personelin Zebra mobil cihazları olmadığında verimlilik azalarak tüm operasyonlarınızın genel etkinliğini etkiler. Buna ek olarak, cihazları onarıma göndermek için paketleme, gönderim ve takip ile cihazın yedek parçalar havuzundan yapılandırılması için harcanan zamanın size maliyeti söz konusudur.

Artık Zebra’dan, onarım gerekmeyen cihazların gereksiz geri dönüşlerinin yüksek maliyetini ortadan kaldırmaya yardımcı olan ücretsiz bir araç var — Cihaz Diyagnostiği. Bu Mobility DNA aracı sayesinde, yöneticiler ve son kullanıcılar, sorunun yerinde düzeltilebilir olup olmadığı veya cihazın Zebra Onarım Merkezi’ne gitmesi gerekip gerekmediğini anlamak için tek bir düğmeye basarak Zebra mobil bilgisayarlarındaki ana sistemleri test edebilir. Sonuç mu? Cihazlarınız, daha uzun süre çalışanlarınızın ellerinde kalıyor; bu da verimlilik, cihaz hizmet süresi, yatırım geri dönüşü ve toplam sahip olma maliyetinde iyileşmelere yol açıyor. Zebra mobil cihazlarınızı, yalnızca Zebra’nın sunduğu Cihaz Diyagnostiği ile en değerli oldukları yerde, çalışanlarınızın ellerinde tutun.

device tracker

Kayıp Zebra el terminallerini ve mobil cihazları kolayca takip edin ve bulun

Zebra Android mobil cihazlarınız iş stratejinizin önemli bir parçasıdır; cihazların yanlış yere konulduğu her durum işgücü verimliliğini ve yatırım geri dönüşünüzü etkiler. Cihaz Takipçisi, kaybolan ya da yanlış yere bırakılan tüm Zebra Android cihazlarınızı takip etmeyi ve bulmayı kolaylaştırıyor. Kurulumu kolaydır. İlave altyapı kurmak gerekmez. Sonuç mu? Maksimum cihaz hazır bulunurluğu. Maksimum yatırım geri dönüşü. Ve maksimum personel verimliliği.

emdk kit

KURUMSAL MOBİL GELİŞTİRİCİ KİTİ
EMDK for Android and Xamarin (Android ve Xamarin için kurumsal uygulama geliştirme kiti), Zebra Android el termianellerinize ya da diğer Zebra Android donanımlarınıza kolayca uygulama geliştirme olanağı sağlar.

Kritik öneme sahip kurumsal uygulamalar sıkı entegrasyon ve performans gerektirdiğinde, Android için EMDK, Zebra Technologies’den beklemeye alışkın olduğunuz özellikleri ve becerileri sunar.
Android için EMDK, kapsamlı bir dizi API ve örnek kodla, Android mobil bilgisayarlarımızın sunduğu özel olarak tasarlanmış özelliklerden tam olarak yararlanmanıza olanak verir.
Zebra’dan Xamarin için EMDK ile, barkod okumadan otomatik form doldurmaya kadar, Android mobil bilgisayarlarımızın sunduğu tüm gelişmiş kurumsal özellikleri Xamarin uygulamalarına aktarmak kolaydır. Xamarin için EMDK, daha hızlı ve daha ekonomik geliştirme döngüleri için kurumsal tasarımı kolaylaştırırken, Zebra mobil bilgisayarlarınızdan mümkün olan en iyi deneyimi ve maksimum değeri almanızı sağlar.

emm toolkit

KURUMSAL MOBİL YÖNETİM
Enterprise Mobility Management (EMM) Araç Kiti, Zebra Mobil Eklentiler (Mx) özellikleri için yapılandırma ve yönetim geliştirmek isteyen EMM iş ortakları için geliştirilmiş bir geliştirici kaynağıdır. Ve piyasadaki en yüksek kurumsal mobil bilgisayar sayısına erişimle EMM araç kiti iş ortaklarının işlerini büyütmelerine yardımcı olur.

enterprise browser

ENTERPRISE BROWSER (KURUMSAL TARAYICI)
Enterprise Tarayıcısı, geliştiricilerin Zebra mobil bilgisayarlar ve çevre birimlerindeki özelliklerle kesintisiz biçimde entegre olan zengin özellikli web uygulamaları geliştirmelerine olanak veren güçlü bir yeni nesil endüstriyel tarayıcıdır.
Enterprise Tarayıcısının zengin özelliklere sahip mobil uygulama geliştirme aracı, barkod taramaya, imza yakalamaya ve daha bir çoğuna olanak sağlarken, kullanıcıların tarayıcıyı bir cihazın yerel çevre birimleriyle kesintisiz biçimde entegre etmelerine izin verir.
Enterprise Tarayıcısı, Zebra Cep Tarayıcıyı ve RhoElements Shared Runtime’ı yerini alacaktır.

enterprise home screen

ENTERPRİSE HOME SCREEN
Enterprise Home Screen, kurumsal cihazlarınızın yalnızca iş için kullanılmasını sağlamanızı kolaylaştırır. Sadece birkaç kolay adımda, tek bir uygulama çalıştıracak tek amaçlı cihazlar oluşturabilir ya da Zebra Android mobil bilgisayar kullanan kullanıcılar veya kullanıcı grupları için hangi uygulamaların ve özelliklerin kullanılabilir olduğunu belirleyebilir, üstelik tüm bunları bir geliştirici gerekmeksizin yapabilirsiniz.

enterprise keyboard

ENTERPRİSE KEYBOARD
Enterprise Keyboard (Kurumsal Klavye), Android’in kişisel kütüphanesini kullanarak klavye girişinin hızını ve doğruluğunu artırmaya yardımcı olmak için, sektöre özel terimlerin, önerilerin ve doğrulamaların uygulanmasını sağlar. Bu araç Zebra kullanıcılarına önemli bir zaman tasarrufu sağlayabilmektedir.

lifeguard for android

LİFEGUARD FOR ANDROİD
Zebra Android mobil cihazlarınız için ömür boyu güvenlik.
LifeGuard™ for Android™, Zebra Android kurumsal mobil bilgisayarlarının ömrünü uzatan Zebra yazılım güvenlik çözümüdür. Tüketici işletim sistemi güvenlik desteği, gereksinim duyduğunuz 5+ hizmet yılından çok daha az olan 36 ayda sona erer. Lifeguard, tüketici desteği sona erdikten sonra kurumsal donanımın ömrüne uygun şekilde yıllar boyu süren işletim sistemi güvenlik desteği ekleyerek işletmenizin toplam sahip olma maliyetini önemli ölçüde azaltmasına yardımcı olur.
LifeGuard ile, uzatılmış güvenlik desteği, tahmin edilebilir düzenli aralıklarla güvenlik güncellemeleri ve daha yeni bir işletim sistemine geçerken eski işletim sistemi güvenlik desteği elde edersiniz. Sık yapılan güncelemeller güvenliğinizi arttırırken LifeGuard, bunları istediğiniz zaman yerel olarak veya Enterprise Mobility Management (EMM) aracılığıyla uzaktan yüklemenizi kolay hale getirir.

mx mobil extension

MX MOBILITY EXTENSIONS (MOBİL EKLENTİLER)
İşletmenizde Android cihazlarını kullanmak istersiniz, ancak Android şimdiye kadar tüketici dünyası için geliştirilmişti. Mobil Eklentiler (Mx), standart Android’i çalıştıran mobil cihazlarda eksik olan özelliklerin bir katmanını ve Android tabanlı mobil bilgisayarların gerçekten işletme için hazır olmalarını sağlayan özellikleri ekler.
Mx ile, sağlam kurumsal seviyede güvenlik ve yönetilebilirlik, kurumsal seviyede veri yakalama desteği ve çalışanlara üstün bir kablosuz deneyimi sunan işletme sınıfı Wi-Fi bağlantılarını elde edersiniz. Mx, hiçbir maliyet olmaksızın cihazlarınıza önceden kurulur ve etkinleştirmek istediğiniz opsiyonel özellikler ve ne zaman etkinleştireceğiniz üzerinde tam bir kontrole sahip olursunuz. Mx, Android’te ihtiyaç duyduğunuz kurumsal özellikleri sunmaktadır.

powerprecision

POWERPRECISION ve POWERPRECISION+
Mobil işgücünüz el terminallerine, mobil bilgisayarlara, kablosuz barkod okuyucu ve mobil yazıcılara dayanır. Mobil cihazlarınızın performansının ne kadar iyi olduğu, büyük ölçüde onları şarj eden bataryalara bağlıdır. Cihazlarınız iyi çalışmadıklarında hem çalışanlarınızın hem de cihazlarınızın üretkenliği ve verimliliği düşer, müşteri hizmetleri aksar, karlılık düşer. Peki cihazlarınızın batarya durumunu, çok geç olmadan yani bataryaların gücü azalmadan ya da tükenmeden nasıl farkedebilirsiniz?
İşte bu noktada Zebra, sorunları önleme konusunda size akıllı araçlar sunar. PowerPrecision ve PowerPrecision + pillerle birlikte, artık pillerinizin durumları hakkında kritik bilgilere erişebilecek ve pil yönetim uygulamasıyla pil sorunlarını önceden görme ve önleme yeteneği elde edebileceksiniz. Artık, işe gitmeden önce pillerin ne zaman şarj edilmesi, değiştirilmesi veya emekli olması gerektiğini bileceksiniz.
PowerPrecision Pilleri, her aygıtta kullanılan pili tanımlamak için akıllı, kullanışlı ve esnek varlık bilgileri sağlar. Pilin ömrünü tahmin etmek ve ne zaman değiştirilmesi gerektiğini belirlemek için tüketilen toplam şarj çevrimlerini takip edin.
PowerPrecision + Bataryalar, batarya verilerinde en üst seviyeye ulaşır. Pilin tüm durumunu dijital olarak sorgulayın, ayrıca batarya ısı takibi ve sorgu sırasındaki batarya durumu da dahil olmak üzere, batarya sağlığıyla ilgili tüm bilgilere erişin. Mevcut performansı yeni bir pil ile karşılaştırmak için pil takımının elektriksel özelliklerini gerçek zamanlı olarak modellemek için Sağlık Durumu sayacımızı kullanın.

ptt

PTT EXPRESS
PTT Express ile mevcut Wi-Fi ağınız üzerinden uyumlu cihazlar arasında Push-To-Talk iletişimini anında etkinleştirin. PTT Express, kapalı bir alan içindeki küçük bir çalışan grubuna temel bir ses bağlantısı sağlamanın en uygun maliyetli yoludur. Bu yapıyı sağlamak için de ayrıca bir altyapıya ya da herhangi bir yazılım satın almaya gerek bile yoktur. PTT Express tamamen ücretsizdir.

swipe assist

SWIPE ASSİST
Kullanıcılarınızın tek bir parmak dokunuşuyka barkodları, belgeleri ve fotoğrafları yakalamalarına, okumalarına izin verir
Kullanıcıların veri yakalamaya dokunmatik bilişimin basitliğini ve esnekliğini getirerek, mobil bilgisayarlarının ekranında sanal bir veri yakalama düğmesi oluşturarak ve buraya yerleştirerek, bunu mobil bilgisayarlarının ekranına yerleştirmelerine olanak veren bir Zebra Technologies yazılımı. Şimdi, kullanıcılar, fiziksel veri yakalama düğmesini kullanmak yerine, bir barkodu taramak, bir belgede bilgiyi yakalamak veya bir resim çekmek için bir ekran düğmesine dokunabilirler.

workforce connect ptt pro

WORKFORCE CONNECT PTT PRO
Tüm işgücünüzü hücresel ve WiFi ağları üzerinden güçlü bas-konuş servisleriyle bağlayın. Ayrıca, genel hücresel şebekelerin aksine, çalışanlarınızın gönderdiği kısa mesajlar, sağlık hizmetleri ve ödeme kartı bilgileri gibi hassas verileri koruyarak her zaman şifrelenir.

workforce connect voice

WORKFORCE CONNECT VOICE
Masaüstü telefon bağımlılığını ortadan kaldırın ve iş kolu uygulamalarınıza erişmek için işgücünüzün kullandığı mobil bilgisayarlara doğru ses özelliklerini gönderin. Çalışanlar sesli aramalar için masalarına bağlı olmadan da birbirleriyle bağlantılı ve iletişim halinde olabilecek. Özelleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi, ses ve verilere erişmeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

worryfree wifi

WORRYFREE WIFI
İç mekandaki mobil cihazlardan en yüksek değeri elde etmek için, çalışanlarınızın mümkün olan en iyi WiFi bağlantısına ihtiyacı vardır. Bu yüzden desteklenen Android tabanlı Zebra mobil cihazlarda WorryFree WiFi sunulmaktadır.
Zebra’nın Mobility DNA ailesinin bir parçası olan WorryFree WiFi, her çalışana her vardiyanın her dakikasında mümkün olan en iyi WiFi bağlantısını sağlar. Bu ücretsiz araç, neredeyse anında uygulama yanıt süreleri, benzersiz dolaşım performansı, olağanüstü ses kalitesi ve ağ diyagnostiği sunar — işgücü verimliliğini arttırmak ve müşterilere daha iyi hizmet vermek için WiFi ağınızdan faydalanmak için ihtiyacınız olan her şey.

stagenow

STAGENOW ANDROID DEVICE STAGING
İşletmenizde Android tabanlı Zebra mobil cihazları kullanmak istiyorsanız, atılması gereken ilk adım, cihazların kullanıma hazırlanmasıdır. Ayarlarınızı ve uygulamalarınızı elle hazırlamak için mevcut bilişim personelinden yararlanabilir ya da personel alabilirsiniz – fakat bu yaklaşım, vakit ve nakit bakımından maliyetli olmakla kalmayıp çalışanların deneyimini, verimliliğini ve kurum güvenliğini olumsuz etkileyebilecek hatalara da yol açabilir. Merkezi Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) çözümünüzü kullanabilirsiniz, ancak öncelikle bu cihazları MDM’ye kaydetmek için bir yol bulmanız gerekir bu da MDM’ye online bağlantı gerektirdiği gibi maliyetli olup ilave yönetim giderlerine yol açabilir. Ayrıca MDM çözümünüzün istediğiniz ayarların tümünü yapması mümkün olmayabilir.
Zebra Technologies’den StageNow, tüm bu sorunlara çözüm sunarak, her büyüklükteki kurumların hızlı bir barkod okumayla veya NFC etiketine bir dokunuşla, ister birkaç, ister binlerce Android cihazını kolaylıkla hazırlamasına olanak verir. Ve StageNow’ın inanılmaz derecede kolay Sihirbaz tabanlı aracıyla, karmaşık Hazırlama profillerinin oluşturması bile kolaydır.

HomeKurumsalHemen AraContact