Sağlık Sektörü

saglik sektoru

VERİ BAĞLANTISI VE İLETİŞİM ÖNEMLİDİR

Özel olarak geliştirilen sağlık sektörü teknolojisiyle hasta odaklı bakım sunun. Doğru hastanın, doğru zamanda, doğru bakımla bağlantısının yapılması çok önemlidir. Zebra’nın sağlık sektörü teknolojisi çözümleri sağlık ekibinizi hasta verilerine, klinik çalışanlarına ve bakım personeline gerçek zamanlı bağlayarak daha iyi bakım hizmeti sunmalarını sağlar.

Zebra, hasta kimliğinden mobil sağlık sektörüne ve gerçek zamanlı bilgilere kadar, ön hat çalışanlarını hasta bakımında performans üstünlüğü sağlayan imkanlar sunan en son teknoloji çözümleri ile sağlık sektöründe öncü konumundadır.

saglik sektoru 1

HASTA KİMLİĞİ YÖNETİMİ

Tedavinin Her Aşamasında Hasta Güvenliğini Sağlayın

Kaliteli bakım hizmeti için, hasta kabulden taburcu olana kadar her aşamada verilerin bağlantılandırılması gerekir. Zebra’nın hasta kimlik yönetimi çözümleri hasta kayıtları, ilaçlar, numuneler ve daha fazlasını doğru şekilde eşleştirmeyi sağlar; böylece hastalara doğru zamanda doğru tedavi uygulanır.

ORTAK BAKIM İÇİN MOBİL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Hasta Bakımında Sorunsuz İşbirliği

En iyi bakım hizmetini vermeleri için, klinik çalışanlarını hasta yanından meslektaşları ile anında bağlantı kurma, işbirliği yapma ve iletişim kurma imkanı sağlayan sağlık sektörü teknolojisi çözümleri ile güçlendirin. Zebra’nın sağlık sektörü teknolojisi cihazları bakım personeli arasında işbirliğini sağlamak, iş akışlarını basitleştirmek ve hasta bilgilerini her yerde okutmak ve bu bilgilere her yerden erişmek için tasarlanmıştır; böylece personel ihtiyaç duyduğu her şeye hastanın yanında ‘sahip olur.

saglik sektoru 2
saglik sektoru 3

SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN GERÇEK ZAMANLI KONUMLANDIRMA SİSTEMLERİ (RTLS) VE İŞ BİLGİLERİ

Gerçek Zamanlı Verilerle Güvenli Karar Almayı Sağlayın

Tüm tesisinizde gerçek zamanlı verilerle sağlık kuruluşunuzun durumunu etkili şekilde izleyin. Zebra’nın sağlık sektörü için RTLS teknolojisi hastaları, varlıkları ve personeli tespit ve takip eder, yerini bulur ve durumunu izler; çeşitli verileri bağlantılandırarak en iyi hasta bakımı ve güvenliği için gereken en iyi uygulama önerilerini sunmaya yardımcı olur.

HomeKurumsalHemen AraContact