Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Yardımcı olabiliriz

Sıkça Sorulan Sorular

_

Lütfen aşağıdaki soruları okuyunuz ve eğer cevabınızı bulamıyorsanız, lütfen sorunuzu bize iletin, size en kısa sürede cevap vereceğiz.

F.A.Qs

Sıkça Sorulan Sorular

Onarımı nasıl ayarlayabilirim?

Sadece bizi 0216 450 67 67 numaralı telefondan arayın, veya info@elterminaliservis.com adresine e-posta gönderin veya web sitemizin iletişim sayfasındaki sorgu formunu doldurun.

Arıza Tespit Ücreti var mı?

Hayır, tüm değerlendirmeler tamamen ücretsizdir. Değerlendirmeden sonra, onayınız için bir onarım teklifine (PDF formatında) e-posta ile göndereceğiz. Yalnızca maliyetin onaylandığı onarımlar için ödeme yaparsınız.

Geri dönüş süresi nedir?

Geri dönüş süremiz, alındığı tarihten itibaren 3 ila 5 iş günüdür. Teklif onaylandıktan sonra, genellikle onarılmış cihazları 24 saat içinde geri gönderiyoruz.

Garanti veriyor musunuz?

Evet, tüm onarımlara, yapılan onarımı ve onarımla ilişkili tüm parçaları kapsayan (kullanıcı hatası hari.) 6 Aylık garantimiz eşlik eder.

Yıllık bakım hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, üç aydan üç yıla kadar bileşen arızası ve kaza sonucu hasar içeren kapsamlı bakım planları sağlayabiliriz.

Cihazım onarılamazsa ne olur?

Cihazınızı tamir edemememiz durumunda, ücretsiz olarak onarılmış olarak iade edebilir veya A sınıfı bir değiştirme için teklif verebiliriz.

Cihazım onarılamazsa ne olur?

Evet, 6 ay garanti içeren çok çeşitli A sınıfı tamamen yenilenmiş ve test edilmiş cihazlar sağlayabiliriz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bize Sorun

Sorunuz mu var ?    HomeKurumsalHemen AraContact