SOTİ MDM

SOTI XSight   İLE TANIŞIN

İş açısından kritik mobil operasyonlarınızın kesinti süresini en aza indirmek ve bunlardan elde ettiğiniz yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için tanılama zekası.

soti mdm

SOTI ONE Platformu —   Her Şeyi Birleştiriyor

SOTI ONE Platformu size sahadaki tüm mobil cihazlarınızda tam kontrol ve görünürlük sağlar: akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, dayanıklı cihazlar, endüstriyel yazıcılar ve daha fazlası.

İş açısından kritik tüm mobilite gereksinimlerinizi karşılamak için bir kurumsal mobilite yönetimi çözümüne ihtiyacınız var: uygulama geliştirme, cihazları yönetme ve güvenlik altına alma, mobil cihaz sorunlarını uzaktan giderme ve çözme, cihaz performansına ilişkin analitik öngörüler edinme ve IoT dağıtımlarınızı yönetme.

İş Mobilitesini Basitleştirin

SOTI ONE Platform, entegre bir iş mobilite çözümleri paketidir. Çalışanlarınızın çalışmasını sağlar, uygulamalarınızı daha hızlı oluşturur ve mobil cihazlarınızı ve IoT uç noktalarınızı yönetir.

Mobil Kesinti Süresini En Aza İndirin

SOTI XSight, mobil cihaz sorunlarını daha hızlı çözmek için gereken destek ve yönetim araçlarına ve iş açısından kritik mobil stratejiniz etrafında daha akıllı, veriye dayalı kararlar almanıza yardımcı olacak analitik içgörülere sahiptir.

Kurumsal Mobilite Yönetimi

SOTI MobiControl, mobilite yönetimini kolaylaştırır. İş açısından kritik mobilite ve IoT dağıtımınızın güvenliğini, yönetimini ve desteğini basitleştirir.

Hızlı Uygulama Geliştirme

SOTI Snap, işletmeler için platformlar arası, hızlı bir uygulama geliştirme çözümüdür. Kuruluşların ihtiyaç duydukları mobil uygulamaları daha hızlı, daha ucuz ve zamanında oluşturmalarını sağlar.

HomeKurumsalHemen AraContact