Perakende Teknolojisi Çözümleri

zebra perakende teknolojisi

ŞİMDİ GÜÇ SİZDE

Perakendeciliğin dönüşümü sizin için yeni bir şey değil. Fakat günümüzde bu dönüşüm daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Hala tek bir rehberiniz var…müşteri her zaman haklıdır. Ve bugünün müşterisi hemen istiyor. Yapacak çok şey var, fakat başarabilirsiniz…hepsi çözülebilir. Nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz… sadece doğru iş ortağına ihtiyacınız var. Onlarca yıllık deneyime ve aynı zamanda perakende stratejisini ve uygulamasına yön vermenize yardımcı olacak bir inovasyon birikimine sahip lider bir iş ortağına. O iş ortağı Zebra.

Öyleyse, yenilik yapmak ve zamana uygun perakende satış yapmak için kafa kafaya verelim. Ekibinizi birleştiren, öncelikleri bildiren ve sonuçları yönlendiren dijital bir omurgayla müşteri deneyimi stratejinizi ölçeklendirip harekete geçirelim.

zebra perakende teknolojisi 1

ENVANTER VE UYGULAMA

VERİMLİLİĞİ OPTİMİZE EDİN

Envanter, en büyük yatırımınız ve aynı zamanda müşteri memnuniyetinin önemli bir unsurudur. Optimizasyon gerektirir. Envanterin müşteriye istediği şartlarda en iyi nasıl ulaştırılabileceğini anlamak, genel deneyimi geliştirecektir. Bunu başarmanın yolu Daha İyi Depo ve Sipariş Uygulamasıdır.

DAHA AKILLI OPERASYONLAR

TUTARLI GÜVENİLİRLİK OLUŞTURUN

Emek en büyük masrafınızdır ve artan ücretler ve kıtlık daha akıllı bir operasyon gerektirir. Operasyonel verimliliği artırmak karı artırır. İdeal stratejiniz Donanımlı ve Desteklenen Personeldir.

zebra perakende teknolojisi 2
zebra perakende teknolojisi 3

MÜŞTERİ DENEYİMİNİ ARTIRIN

DOĞRU PLATFORM

Müşteri beklentileri hiç olmadığı kadar yüksek; daha fazla kolaylık isteniyor. İlerlemek için, her ziyarette müşteri memnuniyetini sağlayan unsurları artırmalısınız. En iyi seçenek? Taşınabilir Okuyucu.

İŞLEME DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR BİLGİLER

ALGILAYIN, ANALİZ EDİN VE UYGULAYIN

Çalışanları geliştirin, onlarla gurur duyun, refahlarını koruyun ve daha değerli işler için onlara zaman kazandıralım. Harekete geçmek için zamanlı analizler üretin, iş akışlarını birbirine bağlayın ve sonraki adıma ilerleyin. Performansı optimize etmek için bilgi ve zekaya sahip akıllı ortamlara ihtiyacınız var. Nasıl? Verinin gücünden yararlanın.

zebra perakende teknolojisi 4
HomeKurumsalHemen AraContact