Servis Hizmetleri

EL TERMİNALİ SERVİS

NELER YAPIYORUZ

Depo, Lojistik, Üretim alanlarında Sıte survey ölçümü , Access Point kurulumu, Mobil El terminali, Barkod yazıcı, Barkod okuyucu, Endüstriyel Tablet ve giyilebilir çözümler tarafında ürünler sunarak projelerde doğru ürün konumlandırılmasıyla operasyonun hatasız, sürdürülebilir olmasını sağlamaktayız.

EPSON Kurumsal Baskı Çözümleri ile Ofis alanlarında printer ve fotokopi parkurunuzdaki ürünlerin baskı/enerji giderlerinizi minimuma indirmek için kiralama ve kopyabaşı hizmetleri ile yönetilebilir baskı çözümleri sunuyoruz. Bunların tamamı için baskı güvenliği alanında çözümler üreterek verimliliğin yanı sıra siber güvenlik sağlıyoruz

Eski kullanılan altyapı ve mobil cihazların değişimini sağlayarak, Android kurumsal çözümlere  geçişi sağlıyoruz. 

İhtiyacınız olan ( Toner, kartuş,Etiket, ribon ) sarf malzemelerinizi orijinal olarak sağlıyor ve tamamı için baskı adet/metre garantisi veriyoruz. 

about 2
about 2
_

El TERMİNALİ SERVİS

_

Servis hizmetlerinde Neler yapıyoruz

Satış Öncesi projelendirme

Proje öncesi, doğru ürün konumlandırılarak, yazılım çözümleri ile birlikte operasyonun hızlı ve güvenli çalışması için yapılan ön çalışmadır. Satış öncesi projelendirme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Satış Sonrası Destek-Kurulum-Eğitim

Projenin canlıya geçişi ile birlikte sahada kullanılacak donanım ve yazılımların süreç bazında kurulumları gerçekleşir ve sonrasında kullanıcı eğitimleri ile cihazlar sahada kesintisiz ve güvenli bir şekilde kullanıma başlar.

Access Point - Sıte Survey Hizmetleri

Depolarda ki kablosuz ağ çözümlerinde, iç ortam, dış ortamda kullanılacak Access pointlerin öncesinde doğru yere konumlandırılması ve çalışır hale getirilmesine kadar süreci kapsar.

Wifi alt yapı kurulumu öncesinde uçtan uca alan ölçüm hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yıllık Bakım Anlaşması

Donanımların yıllık bakımları ve arıza onarımlarını kapsar.

Ek ücret olmaksızın arıza öncesi bakım ile cihazların sahada kesintisiz çalışmasını sağlamaktadır.

Kullanıcı hataları dahil bakım anlaşması

Yapılan bakım anlaşması kapsamında parça dahil hizmet seçilerek yıl içerisinde tüm onarımlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Parça dahil bakım anlaşmasında orijinal yedek parça kullanımı ile üst seviye hizmet sağlanmaktadır.

Yerinde destek hizmetleri

Lokasyon bağımsız, yerinde teknik hizmeti ile onarımlarınızı ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz.

Arıza öncesi bakım ile cihazların sahada 7/24 çalışmasını kapsamaktadır.

Telefon ile destek hizmetleri

Bakım anlaşması ile verilen ücretsiz destek hizmetidir. Telefon ile destek servis hizmetlerini ücretsiz, uzman teknik servis personelimizden kesintisiz alabilirsiniz.

Tüm donanımların garantili servis yönetimi

Satın alınan tüm donanımların garanti kapsamında kullanıcı hataları hariç destek ve servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Fabrika hatalarına karşı tüm parça hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Zebra One Care Garanti Hizmeti

Zebra markalı satın aldığınız tüm donanımlar için ek garanti paketi satınalınması dahilinde kullanıcı hataları dahil ve yedek parça dahil hizmetleridir. Zebra one care servis hizmetleri yetkili teknik servis departmanımızdan ücretsiz olarak servis hizmetleri talebinde bulunabilirsiniz.

Kiralama Hizmetleri

Barkod yazıcı, El terminali, Printer, Fotokopi makinası gibi donanımların, uzun dönem kiralama seçeneklerini ile toplam Satınalma maaliyetlerinizi kontrol altına almanızı sağlar.

Şirketinize konumlandıracağınız ekipmanlara önden herhangi bir yatırım yapmanıza veya bütçe ayırmanıza gerek kalmadan, kısa ve uzun dönem seçenekleriyle aylık kiralama yapabilir ve vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Kopyabaşı hizmet sözleşmesi

Satın almış olduğunuz donanımlar/ekipmanlar için sarf malzeme, yedek parça, yerinde bakım ve servis hizmeti anlaşma süresi boyunca ücretsiz olarak tarafınıza sağlanır

_

El TERMİNALİ SERVİS

_

Destek Yazılım Çözümlerinde Neler yapıyoruz

Saha cihazlarının uzaktan yönetimi

Sahada kullanılan tüm donanımların (Mobil El terminali -Tablet-Barkod yazıcı) uzaktan yönetimi

Donanımların siber saldırılara karşı güvenlik açıklarının kapatılması veya engellenmesi

Satın alınan tüm cihazların çok kısa sürede uzaktan kurulumları yapılarak aktif hale getirilmesi

Kullanıcıların uygulamalar tarafında kısıtlanması

Donanımların fiziki olarak yerlerin belirlenmesi ve bu donanımlarda anlık bilgi alınması

Sahada kullanılan donanımların servis geçmişlerinin oluşturulması ve yıllık servis maliyetlerinin çıkarılması

HomeKurumsalHemen AraContact